Sparing z Dębowymi do przodu!
Dodane przez orzel22 dnia Wrzesień 24 2012 18:33:28
W ostatni treningowy weekend przed rozgrywkami ligowymi The Reds podejmowali na stadionie neutralnym znajomych z Tczewa. Drużyny te mierzyły się ze sob± w zeszłym sezonie w 3. lidze i ligowy bilans meczy jest po stronie rywali do teraz. Jednakże w meczu sparingowym udało nam się zwyciężyć i podbudować morale przed lig±, choć pocz±tek nie należał do nas. Dwukrotnie bramkę dla rywali zdobył valdi87, gola kontaktowego ustrzelił arturboruc i do przerwy przegrywali¶my 1:2. W drugiej połowie duet "HH", czyli Haker999 i Hapinho w defensywie spisywał się już bezbłędnie i w ostatnich 10-ciu minutach meczu losy spotkania za spraw± swoich bramek zdołali odwrócić Marcin K. oraz arturboruc. 3:2 na stadionie, który nie dawał nam przewagi to sprawiedliwe, minimalne, ale zasłużone zwycięstwo. Zespół pokazał, że nigdy nie odpuszcza i zamierza walczyć o wygrane do ostatniego gwizdka meczu. Oby tak było przez cały 14. sezon! :)