Drugi zestaw treningowy - przygotowania do ligi!
Dodane przez orzel22 dnia Wrzesień 09 2012 19:11:23
Mamy niedzielę 9-ego września. Trwa drugi zestaw treningowy. Cieszy frekwencja, która poprawiła się co do zeszłego tygodnia. Z 19-osobowej kadry w treningu nie bierze udziału tylko qbas90, który przedłużył sobie wakacje oraz Kibol. Klausik spóźnił się na trening, ale pozostałych 16 zawodników wzięło się już solidnie za pracę. Zespół nadal nie jest zgłoszony do rozgrywek, gdyż w kadrze brakuje 20-ego zawodnika. DaSKat stawił się już w siedzibie klubu, ale tylko po to, by powiedzieć, że przerywa karierę i w tym sezonie czerwonej koszulki nie założy. Trener zapewnia, że znajdzie 20-ego zawodnika i dołoży wszelkich starań by ściągnąć sympatycznego i doświadczonego obrońcę, gdyż to właśnie obrona wygląda na ten moment najsłabiej. Choć dodaje, że w klubie mamy tak ambitnych i doświadczonych zawodników, że w dziewiętnastu też możemy sięgnąć po awans do 1. ligi.

Kolejnymi celami trenera jest zaktualizowanie strony internetowej klubu i rozkręcenie forumowych rozmów między zawodnikami, tak jak to czyni na forum KLT. The Reds zawsze słynęli z wyjątkowej atmosfery w zespole, ale 14. sezon ma tę atmosferę wnieść na jeszcze wyższy poziom. "Niebawem rozgrywki ligowe i chcę, żeby zawodnicy dobrze się rozumieli" - mówi orzel22.

Dlatego w tym miejscu oficjalnie kieruję prośbę do wszystkich użytkowników w czerwonych koszulkach by wchodzili w FORUM w panelu nawigacyjnym po lewej stronie strony głównej. Poczujmy się zespołem!

Ponadto zachęcam do pisania w shoutboxie, przeglądania działów, wypełniania ankiet, komentowania newsów. Ożywmy tę stronę, poznajmy się lepiej i dobrze się bawmy, bo od tego są gry!