1. trening - sparing z Celtic Glasgow!
Dodane przez orzel22 dnia Wrzesień 09 2012 18:54:50
W weekend 1-2 września nareszcie pojawił się pierwszy zestaw treningowy. W treningu w pełni wzięło udział tylko 11 z 19 zawodników: Haker999, Lit3rka, Kibol, Mawlo, betlej, some0ne, Marcin K., bendtner, Hipek, Klausik i orzel22. simaopl wziął udział tylko w sobotniej części treningu, a arturboruc urwał się w połowie sobotniego treningu, ale wrócił na niedzielny.

W ten sam weekend rozegraliśmy spotkanie z naszym przyszłym rywalem ligowym. Składy podane były z góry na 4. fazy i choć objęliśmy prowadzenie w 1. fazie po golu Kibola, to rywale zdołali wyrównać w 2. fazie. Druga połowa także była bardzo wyrównana, ale Celtic przełamał naszą defensywę ponownie w 4. fazie i końcowy rezultat zabrzmiał jako 2:1 dla Celticu. Mecz odbywał się na stadionie neutralnym, a trener The Reds zapewnia, że w lidze powinno być o wiele lepiej.