Lider po 8. kolejkach!
Dodane przez orzel22 dnia Kwiecień 20 2012 11:47:43
The Reds rozegrali już 8 z 14 ligowych spotkań.

Po zwycięstwach z Debowym Mocnym 2 Pelplin i klubem sportowym dyskoboli± w pierwszych dwóch kolejkach, Forest kontynuował swoj± dobr± serię i w 3. kolejce. Wyjazdowe spotkanie z MZKS Ark± Gdynia ustaliła pierwsza połowa, któr± Czerwone Koszule wygrały 6:2. W 4. kolejce na City Ground zawitała nieobliczalna ekipa Sokker II Team, która już w pierwszych minutach meczu zdobyła bramkę i głównie za spraw± bramkarza, skutecznie broniła się do końca meczu. To była pierwsza porażka w tym sezonie. Jednakże w 5. kolejce Nott'm znów był na fali. Spotkanie z ostatnimi w tabeli Drinkiers po długich i ciężkich bojach spowodowanych błędami taktycznymi, udało się wywieĽć z terenu rywali 3 punkty przy wyniku 7:5. Po raz pierwszy w sezonie The Reds zostali liderem i wszystko zapowiadało się całkiem nieĽle! Dębowe Mocne Tczew jednak prędko nas ostudzili, grali piękn± i skuteczn± piłkę, totalnie nas rozjechali 7:0 na stadionie w Tczewie. W ostatniej kolejce pierwszej rundy, czekał nas mecz z KS Poznań na City Ground. Do przerwy bezbramkowo, na drug± połowę wyszli¶my w nienajlepszym składzie, jednak udało nam się obj±ć prowadzenie. Jedna bramka przewagi to było jednak za mało i w ostatnich minutach KS Poznań wyrównał i to oni mieli prawo się cieszyć.

Trener zapowiedział, że druga runda będzie lepsza dla Forest. W 8. kolejce w samym pocz±tku spotkania The Reds silnie zaatakowali i zdecydowanie prowadzili do przerwy. W drugiej połowie skupili się jednak tylko na dowiezieniu zwycięstwa, zatem skończyło się na 7:5 dla Nott'm. Dzięki temu triumfowi The Reds powrócili na fotel lidera, na którym, miejmy nadzieję, pozostan± już do samego końca sezonu!

W najbliższy weekend Tricky Trees czeka spotkanie wyjazdowe z klubem sportowym dyskoboli±. Nie będzie łatwo, ale zwycięstwo z viceliderem byłoby niezwykle cenne, dlatego szczególnie warto o nie walczyć. Zatem do boju The Reds! We're Nottingham Forest! We'll never be mastered!