Co słychać w klubie? Zespół powiększony o 100% w 5 dni!
Dodane przez orzel22 dnia Styczeń 25 2012 15:55:27
KLT przechodzi diametralne zmiany. W zeszłym tygodniu w czwartek, administratorzy nagle zdecydowali się powiększyć dwukrotnie kadry i wprowadzić nowy silnik meczowy. Koniec gry szóstkami, wchodzą meczowe jedenastki! Całe to działanie wprowadziło wiele ogólnego chaosu. Zarząd The Reds wiedząc, że sprzeciwy nic nie dadzą, natychmiast wziął się do pracy nad poszerzaniem kadry.

Wczoraj wieczorem te starania wreszcie przyniosły skutek. The Reds podpisali ostatni kontrakt, zamknęli 20osobową kadrę i jako 9. zgłosili się do rozgrywek ligowych. Oto jak przedstawia się nasza powiększona kadra:

#1 B - daro74, Portugalia, silny charakter dominujący między słupkami naszej bramki, postrach napastników, który zdecydowanie dąży do tego by być na szczycie, nie patyczkuje się i nie owija w bawełnę, najlepszy zawodnik naszej drużyny ubiegłego sezonu.

#2 O - Kibol - Anglia, przemianował się z bramkarza, znana twarz KLT, gdyż trenował już wiele zespołów: Mazovię Mmz, Drink Team, a ostatnio dopiero co utworzonych Red Devils, los jednak chciał by zagrał w czerwonej koszulce innego zespołu, ceni sobie grę z doświadczonymi graczami, grając w obronie stawia na spokojny, zdecydowany odbiór.

#3 O - funmen94 - Szwecja, rzecznik prasowy, prawa ręka trenera, to w lwiej części dzięki niemu The Reds odwrócili trend spadkowy, wybitny obrońca, młody i ambitny zawodnik, zna nowy silnik rozgrywania meczy.

#4 P - Mauy - Hiszpania, założyciel Gangsty, wieczny, solidny pomocnik, dzięki fuzji przyszedł z Red Devils, poprzednio grał dla Barcelony fc, jego doświadczenie może być kluczowe w niejednym spotkaniu.

#5 O - Albinek - Polska, gracz, który niegdyś był bardzo aktywny, znany pod nickiem albinos, teraz powraca do gry po dłuższej przerwie i zamierza sprawdzić się w obronie, sumiennie typuje, ale jego występy póki co są niewiadomą, pierwsze mecze pewnie pokażą, czy fani pokochają koszulki z numerem piątym.

#6 N - Pavulon - Francja, przyszedł do nas z Red Devils, ostatnie dwa sezony kończył ze srebrem na szyi w barwach MKS Czikita, grał już kiedyś dla Forest i zdobył z nami brązowy medal, teraz liczy na jeszcze lepszy sezon.

#7 P - luk - Polska, bodajże najbardziej kontrowersyjna osoba w KLT, synonim Jose Mourinho, wspaniały wszechstronny zawodnik z kunsztem trenerskim, stawia sobie ambitne cele i po nie sięga, na swoim koncie ma już złoty i srebrny medal, nowy w zespole, przyszedł ze Starej Gwardii, zna nowy silnik rozgrywania meczy.

#8 O - Mawlo - Włochy, niezapomniana legenda naszego zespołu, piłkarz, który nie wyobraża się występować w innym klubie, niegdyś był postrachem obrońców naszych rywali, a tym razem zamierza być jednym z nich, przybył do drużyny jako ostatni, a na lotnisku witały go tłumy, życzymy sobie by tak już pozostało.

#9 N - katalonczyk - Anglia, wychowanek zespołu, najlepszy strzelec drużyny w ubiegłym sezonie, a także w całej historii klubu, znany z czubienia się z lukiem, w ataku bezwzględny, zdobył już dwa brązowe krążki.

#10 N - betlej - Somalia, napastnik, na którego można liczyć, gdy pozostali zawodzą, zdobywa kluczowe bramki, na swoim koncie ma już złoty i srebrny medal, ale przyznaje, że nie spełnił jeszcze wszystkich swoich marzeń, joker w talii trenera.#11 P - Klausik - Portugalia, gracz, który przez przyjściem do Nott'm nie był zbyt znany, tutaj rozwinął skrzydła i teraz bez dwóch zdań należy do grona najlepszych pomocników, unika wywiadów, ale w szatni każdy przyzna, że jest sympatycznym i wygadanym kolegą.

#13 P - wiele13 - RPA, król strzelców drużyny w 5. sezonie jako napastnik, grał też przez rok w Celticu Glasgow, a teraz po przerwie jako pomocnik wzmacnia The Reds, zawodnik ten szczyci się sukcesami u bukmacherów, ma predyspozycje do zaskakiwania.

#14 P - some0ne - Hiszpania, kolejna legenda KLT, której długi czas tu niewidziano, kiedyś grał w naszych rezerwach (Nottingham Forest II), teraz zamierza wykazać się w pierwszym zespole.

#17 N - n_matt - Polska, przyszedł do nas z Red Devils, grał już kiedyś w Nott'm, poprzedni sezon rozgrywał w 1. lidze ze Sląskiem Wrocław, ze Sląskiem zdobył też jedyny w swojej kolekcji srebrny medal wiosną 2006r., zamierza zaciekle walczyć o pierwszy skład.

#18 N - Marcin K. - Somalia, nowy w klubie prosto z www.virtualbet.pl, jeden z najdłużej występujących na boiskach KLT, przemiły gość, który zawsze daje z siebie wszystko na boisku, niejednokrotnie trafiał do siatki Forest, teraz zamierza wynagrodzić te bramki z niemałą nawiązką.

#22 P - orzel22 - Estonia, trener, wychowanek i założyciel klubu, powraca na dobrze sobie znaną pomoc, dwukrotny brązowy medalista, sukcesy drużyny przekłada nad swoje, ale nie raz przechylał szalę zwycięstwa dla Nott'm.

#23 O - qbas90 - Polska, wychowanek zespołu, aktualny srebrny medalista, na swoim koncie ma także dwa brązowe, właśnie powraca do macierzy prosto z MKS Czikita, najwięcej razy zakładał opaskę kapitana Forest, jego imieniem została nazwana najgorętsza trybuna City Ground, ostoja obrony i gracz, którego koszulki najlepiej się sprzedają.

#30 B - Lit3rka - Brazylia, wybitny bramkarz, który przez ostatni rok reprezentował Hamburgera SV, ale z nami podpisuje kontrakt już po raz trzeci. Kilka sezonów temu właśnie z nami odbierał brązowy medal w 1. lidze, teraz zamierza dzielnie walczyć o pierwsze miejsce w bramce i awans do 2. ligi.

#69 O - Hapinho - Anglia, legenda AC MILAN club, wraca po drobnej przerwie od gry, przesympatyczny zawodnik ze słuchawkami na uszach, przez długi okres grał jako napastnik, ale karierę zaczynał jako obrońca i teraz powrócił do tej pozycji, nikt nie wątpi w jego przydatność zespołowi.

#99 N - arturzoe - Hiszpania, nowy w zespole, przyszedł z Sudetów Burgrabice, aktualny złoty medalista KLT, głodny dalszych sukcesów, jeden z najlepszych egzekutorów na boiskach 1. ligowych.

Posiadamy zatem 2 bramkarzy, 6 obrońców, 6 pomocników i 6 napastników. Nie wykluczone, że może jeszcze się coś zmieni. Niebawem orzel22 powinien ogłosić swojego asystenta na 13. sezon. Przy okazji, warto powiedzieć, że teraz ruszają prace na zaktualizowaniem całej naszej strony.

Jeśli chodzi o mecze sparingowe to czeka nas 2. kolejka Pucharu SPORTCOMu, w którym gramy szóstkami. Zespół w tym turnieju prowadzi daro74. W ubiegły weekend zwyciężyliśmy z Pogonią Prudnik 2:0 (0:0) po dwóch bramkach betleja! Oby tak dalej!