Prezentacja nowej kadry!
Dodane przez orzel22 dnia Styczeń 04 2012 20:23:24
W dniu dzisiejszym The Reds podpisali ostatni kontrakt i od razu jako 10. zgłosili się do rozgrywek ligowych. Oto jak przedstawia się nasza nowa kadra:

B - daro74 – Portugalia, silny charakter dominujący między słupkami naszej bramki, postrach napastników, który zdecydowanie dąży do tego by być na szczycie, się nie patyczkuje i nie owija w bawełnę, najlepszy zawodnik naszej drużyny ubiegłego sezonu.

O – funmen94 – Szwecja, rzecznik prasowy, prawa ręka trenera, to w lwiej części dzięki niemu The Reds odwrócili trend spadkowy, wybitny obrońca, młody i ambitny zawodnik.

O – qbas90 - Polska, wychowanek zespołu, aktualny srebrny medalista, na swoim koncie ma także dwa brązowe, właśnie powraca do macierzy prosto z MKS Czikita, najwięcej razy zakładał opaskę kapitana Forest, jego imieniem została nazwana najgorętsza trybuna City Ground, ostoja obrony i gracz, którego koszulki najlepiej się sprzedają.

P – Klausik – Portugalia, gracz, który przez przyjściem do Nott'm nie był zbyt znany, tutaj rozwinął skrzydła i teraz bez dwóch zdań należy do grona najlepszych pomocników, unika wywiadów, ale w szatni każdy przyzna, że jest sympatycznym i wygadanym kolegą.

P – luk – Polska, bodajże najbardziej kontrowersyjna osoba w KLT, synonim Jose Mourinho, wspaniały wszechstronny zawodnik z kunsztem trenerskim, stawia sobie ambitne cele i po nie sięga, na swoim koncie ma już złoty i srebrny medal, nowy w zespole, przyszedł ze Starej Gwardii.

N – katalonczyk – Anglia, wychowanek zespołu, najlepszy strzelec drużyny w ubiegłym sezonie, a także w całej historii klubu, znany z czubienia się z lukiem, w ataku bezwzględny, zdobył już dwa brązowe krążki.

N – arturzoe – Hiszpania, nowy w zespole, przyszedł z Sudetów Burgrabice, aktualny złoty medalista KLT, głodny dalszych sukcesów, jeden z najlepszych egzekutorów na boiskach 1. ligowych.

N – Marcin K. - Somalia, nowy w klubie prosto z www.virtualbet.pl, jeden z najdłużej występujących na boiskach KLT, przemiły gość, który zawsze daje z siebie wszystko na boisku, niejednokrotnie trafiał do siatki Forest, teraz zamierza wynagrodzić te bramki z niemałą nawiązką.

N – betlej – Somalia, napastnik, na którego można liczyć, gdy pozostali zawodzą, zdobywa kluczowe bramki, na swoim koncie ma już złoty i srebrny medal, ale przyznaje, że nie spełnił jeszcze wszystkich swoich marzeń, joker w talii trenera.

N – orzel22 – Estonia, trener, wychowanek i założyciel klubu, po raz pierwszy na tej pozycji, dwukrotny brązowy medalista, sukcesy drużyny przekłada nad swoje, ale nie raz przechylał szalę zwycięstwa dla Nott'm.W tym okienku odeszli od nas:

Gio1111 – obrońca, którego godne występy w defensywie Nott'm otworzyły mu drzwi do spadkowicza z 1. ligi CF Apaches, jednej z najbardziej utytułowanych drużyn wszech czasów.

Rachelek – napastnik, który nieraz prezentował światowy poziom, pozyskany został przez www.virtualbet.pl.

karneol – chyba niezbyt sławny przed grą w The Reds, za sobą ma bardzo udany sezon i tak jak powyżsi dwaj, zagra na boiskach 2. ligi, ale w barwach beniaminka - FC Płońsk Athletic.

sawik92sawik – jego sezon nie należał do najlepszych, ale aktywnie uczestniczył w życiu klubu i spełniał polecenia trenera.Całej czwórce (Gio, Rach, Karneol, Sawik) życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie, mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy! :) Przychodzącym natomiast życzę szybkiej aklimatyzacji, udanych występów i pysznej zabawy w wyjątkowym czerwonym gronie! :)