3. liga, 3. liga NOTTINGHAM!!!
Dodane przez orzel22 dnia Grudzień 05 2011 20:02:45
The Reds uzyskali awans do 3. ligi! W ostatnich dwóch meczach zdobyli 3 punkty, które szcześliwie wystarczyły do zachowania fotelu lidera. W 13. kolejce byliśmy świadkami derbów Anglii w Manchesterze. Mecz nie należał do łatwych, ale przed przerwą prowadzenie dla nas objął Klausik. Po przerwie podwyższył karneol. Gospodarze zdobyli gola kontaktowego po strzale adamo584, ale to była jedyna ich bramka. Wynik na 1:3 ustalił karneol. The Reds tym zwycięstwem zagwarantowali sobie miejsce w pierwszej dwójce na koniec sezonu, a daro74, ten mecz zaliczy do wyjątkowych dzięki temu, że ustanowił w nim pewien rekord. Mianowicie wytrzymał między słupkami bramki Nott'm aż 13 faz bez straty gola i pobił tym samym rekord Kosiora (12 faz - 270 minut).

W ostatni weekend The Reds wyruszyli do Gdyni na mecz z tamtejszą Arką (trzecim zespołem w lidze). Przed meczem miejsce miały gorące komentarze. Mecz ten nazwano nawet "derbami" i kibice oraz gracze z obu stron nie byli obojętni wobec wyniku spotkania. Jeśli chodzi o przebieg samego meczu, to szybko okazało się, że gospodarze są tego dnie lepiej przygotowani, a raczej poukładani. Trener Forest przekombinował z ustawieniem i nie dał rady poprawić obrazu gry The Reds przez pierwsze 45 minut, które okazału się kluczowe. Do przerwy 8:4 i niewiele dało się już zrobić. Goście postawili na atak i zdobywanie bramek. Pozostawiony sam w sobie daro nie potrafił jednak powstrzymać zbyt wielu ataków. Mecz zakończył się rezultatem 16:9. Dla Forest bramki zdobywali: Rachelek x3, katalonczyk x2, karneol x3 i betlej raz. Kibice jednak o samym wyniku szybko zapomnieli. Okazało się bowiem, że pokerkingspl powiększyło prowadzenie z przerwy 4:3 w meczu z Celticiem Glasgow U-21, aż do wyniku 10:5. Jedyny pozostały rywal w walce o bezpośredni awans, Celtic nie wygrał więc meczu o wszystko. "AWANS JEST NASZ", krzyknął któryś z kibiców po ostatnim gwizdku sędziego. Po tym prysnęły szampany, a Gdynianie świętowali razem z Nott'm. Arkowcy jednak starali się nie przesadzić z procentami. Gdynian czekają jeszcze mecze barażowe z MOTORem o awans do 3. ligi, więc nie czas na odpoczynek. Będziemy silnie trzymać kciuki za naszych rywali z tego sezonu - oni także zasłużyli na awans!

To był wspaniały sezon, szczególnie dla nas. Jako trener czuję dumę i satysfakcję z osiągnięcia celu, na którym zależało nam najbardziej. Dziękuję wszystkim zawodnikom za poświęcenie, walkę i starania. Stworzyliśmy wspaniałą drużynę i rozegraliśmy dobre 14 spotkań. Choć w przyszłym sezonie nie spotkamy się w tym samym składzie, to mam nadzieję, że wszyscy z uśmiechem będziemy wspominać ten sezon. Jesteście świetni i odwaliliście świetną robotę. Niebawem przyjdą nowe cele i mam nadzieję, że równie zażarcie każdy z nas będzie o nie walczyć. Teraz jednak czas na świętowanie i odpoczynek. Niech leje się szampan!