Mecz na 5-lecie Forest zaliczony do udanych!
Dodane przez orzel22 dnia Listopad 06 2011 12:59:18
Przed tygodniem na City Ground na mecz "The Reds - Byli Gracze Nott'm" przybyło 15-tu byłych graczy Forest, którzy zostali zaproszeni do wzięcia udziału w towarzyskim meczu. Wymienialiśmy ich już wcześniej, a prócz nich zjawiło się mnóstwo prasy i naszych wiernych kibiców. Nikt nie przepuścił okazji, atmosfera była niepowtarzalna.

Jeśli chodzi o przebieg samego meczu, to kadra Byłych Graczy pod wodzą FMPC rozniosła The Reds. Wynik był w prawdzie sprawą drugorzędną, ale każda bramka cieszyła przecież publiczność.

Nottingham Forest - Byli Gracze Nott'm 1:8 (0:5)

0:1 tymek13
0:2 BulaLdz
0:3 tymek13
0:4 Pavlacz
0:5 BulaLdz
0:6 paolo_olo
0:7 tymek13
0:8 BulaLdz
1:8 betlej

Mecz od początku był jednostronny. Goście przeważali w pomocy, grali przyzwoicie w ataku i na niewiele pozwalała nam ich obrona. W drugiej połowie zaczęli od kontynuacji swego planu, kibice przecierali oczy ze zdumienia z bramek zdobywanych przez team FMPC. W samej końcówce na szczęście The Reds opanowali sprawy w obronie i przestali tracić bramki. Po chwili betlej zdobył jedną jedyną honorową bramkę dla Nott'm i takiej radości nie widziano tu już dawno. Wynik końcowy 1:8. Potem był czas na wymianę koszulek, wspólne picie, jedzenie, zabawę i rozmowy. Nie ma to jak takie miłe wydarzenia. Dziękujemy wszystkim za przybycie i do następnego!