Aktualna sytuacja The Reds!
Dodane przez orzel22 dnia Listopad 05 2011 12:58:51
The Reds mają już 4008 punktów i 13. miejsce w Rank6. Tydzień temu byli jedenaści, ale z 80 punktami mniej. Coraz lepiej się prezentujemy. Klausik jest już 13. zawodnikiem w generalce. orzel22 jest 58.

Za nami 9. kolejek ligowych, w których zdobyliśmy 16 punktów, a przed nami 5 kolejek i 15 punktów do zdobycia. Tracimy 3 punkty do Celticu U-21 oraz 2 punkty do Juventu2. Z obiema tymi drużynami mamy gorszy bilans bezpośrednich spotkań, dlatego w kolejnych meczach nie wolno nam już tracić punktów. Musimy wygrywać i liczyć na potknięcia rywali. Przed nami 3 wyjazdy i dwa mecze u siebie - na pewno nie będzie łatwo. Awans jest jednak w naszych rękach i nadal wierzymy w 1. miejsce. Do boju The Reds! Niech spełnią się marzenia! Zasługujemy na 3. ligę!

W ostatnie dwa weekendy w meczach z dwiema czołowymi drużynami ligi, uzbieraliśmy jedynie punkt. Teraz przed nami teoretycznie łatwiejsze mecze i łaskawi być już nie możemy. W ten weekend na City Ground zagości KNT Kurnik Winiary-Bartoszyce, który 7 tygodni temu nie dał nam nawet punktu na swoim stadionie. Czas na sowity rewanż!