Forest Cup - Summer 2011 - końcowe słowa organizatora..
Dodane przez orzel22 dnia Październik 21 2011 14:58:21
Kilka tygodni temu zakończyła się już trzecia edycja organizowanego przez nasz klub i niezwykle popularnego drużynowego turnieju Forest Cup. Na boiskach w Nottingham mierzyły się ze sobą 24 ekipy z 240 zawodnikami w 74 meczach. The Reds jak już pisaliśmy zajęli 3-cie miejsce w grupie i nie uzyskała awansu do fazy pucharowej. W fazie pucharowej brały udział: Celtic Glasgow, Energia Radom, SPORTCOM, Gwiezdni przybysze, FC Magica Barłogi, www.virtualbet.pl, FC RealSerwis.com oraz MKS Opolanin Opole Lubelskie. Ostatecznie na najniższym stopniu podium tuż przed Energia Radom, stanął Celtic Glasgow - zwycięzca naszej grupy. Drugie miejsce zajął www.virtualbet.pl, a triumfowali niesamowici Gwiezdni przybysze, którzy obronili puchar Forest Cup już po raz drugi!

W strzelaniu bramek najlepsi byli: zico5 (Celtic Glasgow) - 10 goli, Milaninho (Gwiezdni przybysze) - 9 goli, manchesterowiecutd (Hamburger U-21) - 9 goli oraz Sekkobinho (www.virtualbet.pl) - 8 goli.

Dla The Reds bramki strzelali przede wszystkim Rachelek (6 goli) i katalonczyk (4 gole), a także funmen94 (1 gol), który jeszcze wtedy grał w pomocy.

"To był wspaniały turniej. Tradycyjnie już obyło się bez żadnych problemów i możemy śmiało powiedzieć, że Forest Cup to w pełni profesjonalny turniej. Mamy nadzieję, że kolejne lata dla tego turnieju będą równie owocne." - podsumował trener Nott'm, a także pomysłodawca i główny organizator turnieju. "Z tego miejsca dziękuję wszystkim sędziom za pomoc w przeprowadzeniu turnieju. Bez nich turniej nie miałby szans istnienia." - dodaje orzel22.