Seria zwycięstw trwa!
Dodane przez orzel22 dnia Październik 18 2011 11:14:37
W szóstej kolejce The Reds podejmowali na City Ground w derbach Anglii Manchester City. W pierwszej połowie mecz nie należał do łatwych, jednak na szczęście udało się tuż przed przerwą funmenowi dac nam prowadzenie. To już trzeci mecz z rzędu, w którym do przerwy prowadziliśmy 1:0. W drugiej połowie udało nam się zagrac spokojniej i nasze akcje stawały się coraz lepsze od tych chaotycznych ataków rywali. W 3. fazie bramki dołożyli funmen94, Gio1111 i katalonczyk, a końcówka meczu to już dobijanie rywali. Po 70. minucie meczu bramki dołożyli jeszcze Gio1111, funmen94, betlej i katalonczyk. Wynik meczu 8:0 i jesteśmy viceliderem.

Pierwszą połowę sezonu kończyliśmy meczem u siebie z MZKS Arka Gdynia 1929. Tu na bramki nie trzeba było długo czekac. Już w 1. fazie dla czerwonych koszul strzelili orzel22 oraz Klausik. W drugiej fazie ponownie strzelił świetnie dysponowany grający trener The Reds, jednak Arka także obudziła się w ataku. Dla rywali strzelili kszo1929 oraz michalsss91. Przed drugą połową nie można było byc niczego pewnym. Trafiliśmy jednak z taktyką i 3. faza była niesamowitym pokazem walki, akcji i goli, które na pewno podobało się 30-to tysięcznej widowni. W 3. fazie dla Nott'm strzelali: Klausik, orzel22, karneol oraz katalonczyk; dla Arki: kszo1929, kozi1333 oraz michalsss91. Czwarta faza wyglądała prawie tak samo: Klausik, orzel22, betlej, katalonczyk, a dla Gdynian: kszo1929, kozi1333 i michalsss91. Wynik końcowy 11:8.

Ta piękna seria 4 zwycięstw sprawiła, że awansowaliśmy z 7. na 2. miejsce. Mamy tyle samo punktów co lider - 15 i jeśli będzie trzymac nasz poziom, to możemy awansowac. W nabliższy weekend wyjeżdzamy na mecz z Juvent 2 - trzecią drużyną w lidze. Przed siedmioma tygodniami wygraliśmy z nimi u siebie 4:2. Będzie to na pewno jeden z najważniejszych meczów drugiej rundy. Przede wszystkim nie wolno nam przegrac. Mam nadzieję, że z tego meczu wrócimy zadowoleni! Do boju Nott'm!