Seria dwóch zwycięstw!
Dodane przez orzel22 dnia Październik 04 2011 19:22:21
Nottingham Forest wkracza na właściwe tory. W ostatnie dwa weekendy nasz ukochany czerwony klub podejmował najpierw Artmedię Petrzalkę na City Ground, a potem pokerkingspl. Zarówno pierwsza jak i druga drużyna, znajdowały się przed tymi meczami w tabeli nad nami, a teraz są już za nami.

Pierwsze spotkanie - z Artmedią - odbywało się na naszym stadionie. Na samym początku meczu prowadzenie dla nas zdobył karneol i wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Na początku drugiej połowy na 2:0 podwyższył nasz kapitan - Gio1111. Później swoją pierwszą bramkę w sezonie zdobył Klausik i na sam koniec ponownie Gio1111 ustanowił rezultat na 4:0 dla The Reds. Mecz udany, mecz wygrany! Żadnej straconej bramki, a na dodatek dla nas strzelali przedstawiciele każdej pozycji. Tak jak w 1. kolejce, graliśmy zespołowo, solidnie i ładnie. Ważne trzy punkty, zostały u nas.

Mecz, który zakończył się przedwczoraj także do łatwych nie należał - podejmowaliśmy w wyjazdowym spotkaniu pokerkingspl. W pierwszej połowie udąło nam się uzyskać wynik 1:0 po trafieniu orla22 z rzutu wolnegp i choć nie wypadaliśmy źle, to na drugą połowę spokojnie nie wychodziliśmy. Nasi napastnicy nie byli blisko pokonania defensywy rywali, a ataki gospodarzy cały czas musiał wyłapywać daro74, który na szczęście był w szczytowej formie tego dnia. W końcu Rachelek zdołał zwieść wirusinho i to dopiero on w 61. minucie podwyższył na 2:0 dla Nott'm. Nadal wszystko mogło się zdarzyć, ale w samej końcówce pomocnicy Nott'm nie pozwalali już na nic w środku pola, a katalonczyk i Rachelek zdołali jeszcze wykrzesać z siebie siły i zdobyć dwie bramki w końcówce. Wynik końcowy to 4:0 dla The Reds. Drugi weekend z rzędu zagraliśmy zespołowo, skutecznie i z wolą zwycięstwa. Tak trzymać, zwłaszcza, że teraz czekają nas dwa z rzędu mecze na naszym stadionie i mierzymy w 6. punktów.

W najbliższym meczu podejmiemy w derbach Anglii - Manchester City, który jest w tabeli tuż za nami z siedmioma punktami na koncie. Pokażmy na co nas stać i zatrzymajmy dla siebie kolejne niezwykle cenne 3 punkty!