To był nienajlepszy weekend.
Dodane przez orzel22 dnia Wrzesień 22 2011 12:10:09
W ten weekend rozegraliśmy trzy mecze. Pierwszy z nich, wyjazdowy mecz ligowy z KNT był niezwykle wyrównany. Pojedynki toczyły się głównie w środku boiska między pomocnikami i w pierwszej połowie nie zobaczyliśmy gola. Druga częśc gry była bardzo podobna do pierwszej. O zwycięstwie gospodarzy zadecydowała strata piłki przez orła22. Tomek urwał się z piłką obrońcom i to on przechylił szalę zwycięstwo na korzyść gospodarzy. Szkoda, bo remis mógł być nasz. Nasi obrońcy oraz bramkarz byli lepiej dysponowani od defensywy rywali, o porażce zadecydował detal. Oby za tydzień te detale były po naszej stronie.

Drugim meczem był rewanż z TKS Opolskie na ich stadionie. Ten mecz był także bardzo wyrównany, nawet bardziej od poprzedniego, gdyż nie padła żadna bramka. Ten remis sprawia, że w dwumeczu 1. rundy Pucharu UEFA przegrywamy z TKS Opolskie 0:4 i żegnamy się z tymi rozgrywkami.

Ostatnim rozegranym przez nas w ten weekend spotkaniem był mecz wyjazdowy Pucharu KLT z piątoligowcem - Granit TUBORG B. Drużyna ta zaskoczyła nas najbardziej, gdyż postawiła w tym meczu na pomoc i już w 1. fazie prowadziła z nami 4:0. Po tej fazie The Reds się obudzili i nawiązali walkę z rywalami na wszystkich pozycjach. Dopiero w ostatnich minutach 2. połowy Granit zdołał strzelić kolejną bramkę, podwyższającą wynik na 5:0. W rewanżu, który odbędzie się już w ten weekend na City Ground, nie będziemy mieli łatwego zadania, jeśli chcemy kontynuować grę w tym pucharze. Musimy wygrać sześcioma bramkami, a więc zagramy bardzo ofensywnie. Miejmy nadzieję, że nasi napastnicy będą w formie!