Gdzie dzisiaj gramy..
Dodane przez orzel22 dnia Wrzesień 17 2011 09:36:12
Dziś tj. 17-ego września 2011r. The Reds rozpocznie trzy ważne spotkania. Pierwszym meczem jest oczywiście wyjazdowe spotkanie ligowe z KNT Kurnik Winiary-Bartoszyce. Jest to ostatnia drużyna naszej tabeli, jak na razie są bez punktów, choć tak jak Nott'm grali w zeszłym sezonie w 3. lidze. W tym meczu gramy ofensywnie od początku. Musimy szybko objąć prowadzenie i pewnie zwyciężyć!

W drugim spotkaniu podejmujemy TKS Opolskie, także na wyjeździe. Będzie to rewanżowy mecz 1. rundy Pucharu UEFA. W pierwszym spotkaniu na City Ground przegraliśmy 0:4 (do przerwy 0:3) po golach Adam-Malysz (1f), bogimistrz (2f), DaSKat (2f) i drq777 (4f). Tutaj także zagramy ofensywnie i odważnie z przodu. Nie mamy już nic do stracenia. Tylko tak możemy przedłużyć swoją grę w tym Pucharze.

Ostatnim naszym meczem tego weekendu jest wyjazdowe spotkanie z Granitem TUBORG B w KLT Cup. Jest to lider 5. ligi grupy B, dlatego zapewne nie będzie to łatwe spotkanie, ale stać nas na zwycięstwo i tego się trzymajmy. Prestiżowy Puchar KLT Cup jest wymarzonym celem dla wszystkich, dlatego przydałoby się zanotować przyzwoity występ w tych rozgrywkach. Dajmy z siebie wszystko!

W nawigacji po lewej możecie zobaczyć w jakim składzie gramy w danym meczu.