1. i 2. kolejka za nami!
Dodane przez orzel22 dnia Wrzesień 14 2011 14:56:45
W dwóch pierwszych spotkaniach ligowych The Reds zdołali zdobyc 3 punkty. W pierwszym spotkaniu po zaciętej walce z Juvent 2, zwyciężyli 4:2, do przerwy remisując 2:2. Bramki dla Nott'm strzelali orzel22 x2, Gio1111 oraz betlej. Tricky Trees zaprezentowali niesamowite zgranie drużyny. Tego zgrania, a może też innych czynników zabrakło w meczu drugiej kolejki, w której Nott'm podejmowali na wyjeździe Celtic Glasgow U-21. Po złym początku The Reds przegrywali do przerwy 0:2. Druga połowa nie przyniosła poprawy, a wręcz przeciwnie. Rywale wbili jeszcze 5 bramek i końcowy wynik brzmiał 7:0. "Nie jest to miłe doświadczenie, ale przed meczem także obawiałem się tego spotkania. Celtic to dobry zespół i zdominował nas w tym meczu. Nie szkodzi, w rewanżu zwyciężymy!" - powiedział prasie trener. O ile po pierwszej kolejce Forest zajmowali trzecią pozycję w tabeli, o tyle po tym blamażu Czerwone Koszule spadły na lokatę siódmą. W tabeli prowadzi MZKS Arka Gdynia 1929 z 6 punktami, kolejne sześc zespołów ma po 3 punkty. Jedynie KNT Kurnik, z którym zmierzymy się w nadchodzący weekend, nie zdobył jeszcze punktów. Zrobimy wszystko by w 3. kolejce również KNT również nic nie ugrał!