Forest Cup - Summer 2011 dla nas się już skończył...
Dodane przez orzel22 dnia Sierpień 24 2011 01:49:46
W ostatni weekend w 5-tej i decydującej kolejce fazy grupowej Forest Cup graliśmy z Energią Radom. Do przerwy, jak w niedzielę podawaliśmy, remisowaliśmy 0:0 i nasi obrońcy dyktowali wtedy warunki w meczu. Od początku drugiej połowy również radziliśmy sobie całkiem dobrze, a rywale poczynili nawet błąd, który dał nam rzut wolny. Niestety stale brakowało nam skuteczności w decydujących momentach i w samej końcówce spotkania niesamowitą akcję przeprowadzili rywale - pomocnik Skajfers umieścił piłkę w bramce daro74. Nie odpowiedzieliśmy na to już żadnym golem i tym samym zajęliśmy 3-cie miejsce w tabeli i na tym nasza gra w tym turnieju się kończy.

Nottingham Forest - Energia Radom 0:1 (0:0)

0:0 orzel22 przestrzelił rzut wolny (3f)
0:1 Skajfers (4f)

Przykro, bo liczyliśmy na zwycięstwo i dalszą grę w Forest Cup. 3cie miejsce w grupie to jednak nienajgorszy rezultat. Wierzę, że za rok będzie nas stać na więcej. Gratulujemy Energii zwycięstwa i awansu. Wygrali, choć wystarczał im remis!

Energia Radom w 1/4 Forest Cup zmierzy się z MKS Opolanin Opole Lubelskie.