Transfer na sam koniec okienka!
Dodane przez orzel22 dnia Sierpień 21 2011 14:11:09
W tym tygodniu trener orzel22 toczył rozmowy z kruq'iem na temat jego sumienności, a raczej jej braku. kruq tłumaczył się wieloma sprawami na głowie i zaproponował by przypominać mu o braniu udziału w zestawach. "Po głębszym zastanowieniu uznałem, że tak być nie może. Postawiłem sprawę jasno, gra w Nott'm i w KLT powinna być dla niego zabawą, powinien robić to chętnie. Jeśli miałby to być suchy obowiązek nakładany na niego przeze mnie, nie miało by to najmniejszego sensu. Odpowiedź napastnika potwierdziła moje przypuszczenia. KLT już go nie interesowało. Powiedział, że odchodzi." - powiedział prasie trener.

Tę decyzję kruq podjął 18-ego sierpnia. Następnego dnia, w piątek, gracz został zwolniony z klubu. Właśnie tego dnia KLT wydało ogłoszenie, że drużyny do rozgrywek ligowych można zgłaszać do niedzieli. W weekend trwają mecze, było więc jasne, że nowego gracza należy zakontraktować do soboty. Na szczęście, klub był gotowy na wypełnienie luki. Od początku tygodnia prowadzono rozmowy z betlejem, aktualnym srebrnym medalistą i tuż po północy, już w sobotę betlej zawitał do Nottingham. O godzinie 0:20 już byliśmy ponownie zgłoszeni do rozgrywek jako 83. drużyna!

Betlej to bez dwóch zdań wzmocnienie i najlepszy zawodnik jakiego mogliśmy w tej sytuacji ściągnąć. Ten wyjątkowy napastnik to wychowanek Chlusniem bo uśniem, klubu już nieaktywnego, ale niegdyś bardzo popularnego. Na swoim koncie ma już dwa medale: złoty i srebrny - oba z MKS Czikitą. Betlej zamierzał zakończyć karierę w KLT, ale poczuł się potrzebny i jak sam mówi, nie potrafił odmówić naszej ofercie. To wielka przyjemność mieć w składzie tak doświadczonego gracza. Wydaje się, że teraz nasza 10tka tworzy wyjątkową, albo raczej wybuchową mieszankę aktywnych graczy, którzy bardzo chcą w tym sezonie awansować i świetnie się przy tym bawić. Niech tak więc będzie. Betlej, witamy w klubie!