Wywiad z qbas90
Dodane przez orzel22 dnia Styczeń 30 2009 18:05:19
Wywiad z qbas90 z dnia 30 stycznia 2009r.
orzel22: Qbas, jesteś w Nottingham Forest najdłużej po trenerze, jesteś też wychowankiem tego klubu. Regularnie odnosisz z tym klubem sukcesy i myślę, że można Cię już nazywać prawdziwą legendą tego klubu. Powiedz, co sprawia, że nieprzerwanie grasz właśnie tutaj?

qbas90: Dzieje się pewnie tak dlatego, że w klubie panuje doskonała atmosfera. Mimo, że otrzymywałem od początku gry w Nottingham wiele ofert przejścia do innych zespołów, nie zdecydowałem się na żadną z nich. Wynika to pewnie po części z mojego charakteru, nie lubię zbyt często dużych zmian, a szczególnie nie mam zamiaru zmieniać stanu rzeczy, gdy mi jest wspaniale w tym miejscu, gdzie się obecnie znajduję!

orzel22: Rozumiem, również nie lubię zmian, choć czasem też następują całkiem niespodziewanie...

Co powiesz natomiast, Qbas, na to, że znów w mamy trzech obrońców w kadrze? Przyszedł Milaninho w miejsce Pavulona. Czy obawiasz się nieco nowej konkurencji? Czy cieszy Cię nowy kolega w defensywie? :)

qbas90: Nie obawiam się, że stracę miejsce w podstawowym składzie drużyny. Jeżeli będe typował na swoim poziomie, to myślę, że mogę być spokojny. Choć nigdy nie można mówić nigdy i mogę kiedyś stracić miejsce w składzie na rzecz Milaninho. Oczywiście cieszy mnie niezmiernie obecność coraz to lepszych zawodników w naszym klubie.

orzel22: No właśnie. Prócz Milaninho przyszedł jeszcze nowy bramkarz - Lit3rka, pomocnik - dandel, oraz napastnik - Spawn. Wiem już zatem, że uważasz ich za wzmocnienia... A czy uważasz, że to jest już ta drużyna, której przyjdzie walczyć o złoto w tym sezonie?

qbas90: W poprzednim sezonie celem był medal - cel został spełniony. W tym sezonie mierzymy w złoto i myślę, że jeżeli każdy będzie typował na swoim poziomie, to możemy ten cel osiągnąć. Oczywiście nowi zawodnicy to niewątpliwie wzmocnienia. Sam transfer Spawna - gwiazdy ligi, do Nottm pokazuje ogół tego jak dobrzy gracze zasilili naszą drużynę. Ta drużyna może wiele osiągnąć.

orzel22: Niewątpliwie w każdym graczu drzemią wielkie możliwości! :) Dobrze, powiedz jeszcze, Qbas, czym jeszcze zajmujesz się poza KLT? :)

qbas90: Poza KLT, to chodzę sobie do szkoły ( 3 kl. technikum ekonomicznego). Moją prawdziwą pasją jest muzyka, a szczególnie hip hop, lubię chodzić na tego typu koncerty, czasem sam sklecę sobie jakiś bit :P. Gram w szkolnej drużynie w siatkę, lubię sobie porzucać do kosza, przeczytać ciekawą książkę ( nie lekturę :P ), ale przede wszystkim to muzyka na razie trzyma mnie przy życiu. Aha, no i dziewczyny to aktualnie nie posiadam :)

orzel22: Wielkie dzięki za wywiad:]

qbas90: Nie ma za co.