Wywiad z dandel
Dodane przez orzel22 dnia Luty 22 2009 13:32:38
Wywiad z dandel z dnia 22 lutego 2009r.orzel22: dandel, jesteś nowym graczem w Nottingham Forest. Powiedz jak to się stało, że trafiłeś właśnie do The Reds?

dandel: Muszę przyznać, że droga była długa... od 4 ligi, przez 2 ligę, aż w końcu znalazłem doskonałe miejsce pracy, jakim jest Nottingham Forest. Miałem bardzo dobry poprzedni sezon, co spowodowało zainteresowanie ze strony klubów z pierwszej ligi.

orzel22: A więc było tych ofert z 1. ligi więcej?

dandel: Tak, miałem juz prawie podpisany kontrakt z aktualnym mistrzem KLT, Czikitą, jakieś nieścisłości w kontrakcie spowodowały, że do transferu nie doszło. Ofertę miałem również od Apaches, ale oni się spóźnili, ponieważ byłem już dogadany z moim obecnym klubem.

orzel22: Nie ukrywam, że cieszy mnie to, że tak się sprawy potoczyły. Powiedz zatem jak się czujesz w Nottm, odpowiada Ci takie miejsce pracy, warunki, pogoda, koledzy, trener, który jest zarazem Twoim konkurentem w grze na pomocy?! :)

dandel: Jest tak jak się spodziewałem, a nawet lepiej :). Atmosfera w zespole jest doskonała. Bardzo mi się podoba również strona internetowa naszego zespołu, jest przejrzysta, ciekawa i prowadzona bardzo sumiennie. Z pogodą bywa różnie, ale powoli sie aklimatyzuję. Co do rywalizacji z trenerem, to dodatkowo mnie motywuje do cięższej pracy, mam nadzieje, że razem będziemy tworzyć najlepszą pomoc w lidze! :)

orzel22: To świetnie! Jak zapewne już słyszałeś w Nottingham na poważnie mówi się o tym, że The Reds w tym sezonie powinni walczyć o mistrzostwo. Czy sądzisz, że tak właśnie będzie? Czy tę drużynę stać na to w tym sezonie?

dandel: Rywalizacja w lidze jest bardzo wyrównana ale my mamy wszystko, co jest potrzebne, aby walczyć mistrzostwo. Mam nadzieje, że po 14 meczach to nasz zespół będzie na najwyższym stopniu podium.

orzel22: Dobrze dandel, to na zakończenie powiedz jeszcze, czym zajmujesz się poza KLT?

dandel: Chodzę do Technikum Ekonomicznego, lubię sport, najbardziej oczywiście piłkę nożną. Mam także cudowną dziewczynę, z którą jestem już rok. :)

orzel22: Wielkie dzięki za wywiad :)

dandel: Nie ma za co.