Wywiad z Lit3rka
Dodane przez orzel22 dnia Luty 14 2009 13:15:51
Wywiad z Lit3rka z dnia 14 lutego 2009r.orzel22: Lit3rka, jesteś nowym graczem Nottm, przed ostatnim okienkiem transferowym walczyły o Ciebie także takie drużyny jak choćby MKS Opolanin, Vulelehutu... Powiedz, dlaczego zdecydowałeś się przejść akurat do The Reds?

Lit3rka: Tak, ofert było kilka, niektóre z nich bardzo interesujące jak np. Opolanin czy Vulele. Początkowo skłaniałem się ku drużynie Smolnego, lecz pewne okoliczności sprawiły, że wybrałem Nottm. Znam tutaj kilku graczy osobiście, więc czuję się na City Ground bardzo dobrze.

orzel22: Rozumiem. Widać, że dobrze się w Nottm czujesz. Osiągasz bardzo dobre wyniki, prezentujesz najwyższą formę w drużynie. Zabrakło Tobie bardzo niewiele do podium w Indywidualnym Turnieju Noworocznym... Nie żałujesz trochę? Czy zapomniałeś już o tym i koncentrujesz się na dalszej pracy?

Lit3rka: Racja od pewnego czasu jestem w szczytowej fromie, lecz nie będę zapeszał. Niestety miałem 3 oczka za mało do najwyższego stopnia na pudle w ITN, ale to już minęło i teraz skupiam się na kolejkach ligowych, które startują już niebawem.

orzel22: W swoim poprzednim klubie byłeś jedynym bramkarzem w drużynie. Teraz jak dobrze wiesz rywalizujesz o miejsce w składzie z sebą_b. Jak Ci się to podoba?

Lit3rka: Tak przez ostatnie sezony byłem jedynym golkiperem w Chiri. Z mojego punktu widzenia walka o miejsce w wyjściowej 6 mobilizuje mnie i nie tylko do lepszego typowania.

orzel22: Dobrze... A powiedz... Meczu, z którą drużyną w 1. lidze najbardziej nie możesz się doczekać?

Lit3rka: Hmm.. trudno powiedzieć każdy mecz w pierwszej lidze jest "wagi państwowej", ale chyba spotkania z Vulele i Apaczami będą ciekawe.

orzel22: Lit3rka, pewnie dobrze wiesz, że celem Nottm w tym sezonie jest walka o mistrzostwo. Czy uważasz, że drużynę, jaką aktualnie jest Forest stać w tym sezonie na złoto?

Lit3rka: Tak zdecydowania stać nas na mistrzostwo wbrew temu, co można przeczytać na forum KLT. Mamy jedną z najlepszych defensyw jak nie najlepszą w 1. lidze. Nie można również zapomnieć o środku pola i napadzie, gdzie zobaczymy same gwiazdy!

orzel22: Kończąc powiedz, Lit3rka, czym jeszcze zajmujesz się poza KLT?

Lit3rka: W tym roku kończę gimnazjum ( mam taką nadzieję ) oprócz tego lubię pograć w gry przez MultiPlayer i poczytać trochę wiadomości z eSportu, a co do dziewczyny, to nie posiadam:D

orzel22: Dziękuję za wywiad:)

Lit3rka: Spoko, to ja dziękuję.