Wywiad z vkarol
Dodane przez orzel22 dnia Styczeń 31 2009 17:33:06
Wywiad z vkarol z dnia 31 stycznia 2009r.
orzel22: vkarol, miesiąc temu zostałeś uznany najlepszym typerem The Reds ubiegłego sezonu - czy cieszy Cię ten tytuł? Czy to ma na Ciebie jakiś wpływ? Odebrałeś go przecież swojemu koledze z obrony Qbasowi90...

vkarol: Oczywiście, że mnie cieszy. Myślę, że dzięki niemu zapisałem się w historii klubu. Mobilizuje mnie on do dalszego jak najlepszego typowania.

orzel22:To dobrze, temu to służy. :)

Ok, w tym sezonie jak pewnie dobrze wiesz, do drużyny dołączył Milaninho. Oznacza to, że Nottingham Forest znów posiada trzech obrońców w kadrze. Czy obawiasz się nieco większej konkurencji? Wspomnę tylko, że zarówno Qbas90 jak i Milaninho w ostatnich wywiadach powiedzieli, że czują się pewnie i niczego się nie obawiają. Milaninho rzekł, że stać go na bycie 1szym obrońcą drużyny. Qbas natomiast uważa, że jeśli będzie prezentować swój poziom, to pierwszy skład będzie należeć do niego. Obaj nie ukrywają jednak, że cieszy ich taka konkurencja i tacy dobrzy partnerzy w defensywie. Jak Ty byś się do tego odniósł?

vkarol: Wiadomo, że konkurencja wpływa dobrze na zespół. Jednak jak dla mnie najważniejsze są wyniki drużyny, dlatego wierzę, że wszyscy trzej będziemy świetnie typować, co pozwoli nam na zwycięstwa w spotkaniach ligowych. Wiadomo, że każdy chce jak najwięcej grać, jednak trzeba na to zasłużyć. Na pewno każdy z nas będzie się starał. Także nie obawiam się konkurencji.

orzel22: Zgodzę się z Tobą. Indywidualna konkurencja jak najbardziej, ale wynik całej drużyny jest najważniejszy. Cóż, qbas90 oraz Milaninho zapewne też się z tym zgodzą. :)

Powiedz, vkarol, co natomiast sądzisz o aktualnej kadrze? Jesteś w Nottm już czwarty sezon, więc na pewno masz się do czego odnieść. Przyszli Lit3rka, Milaninho, dandel oraz Spawn. Czy jest to teraz naprawdę najmocniejsza drużyna w historii Nottm? Czy stać The Reds na walkę o mistrzostwo?

vkarol: Oczywiście, że stać nasz zespół na walkę o mistrza. Nie ujmując nic poprzednim zawodnikom Nottm, muszę stwierdzic, że to rzeczywiście najlepsza kadra Forest w historii. Nowi zawodnicy na pewno wniosą bardzo wiele dobrego do zespołu. W końcu Lit3rka to najlepszy bramkarz ubiegłego sezonu w drugiej lidze, a Spawna przedstawiać nie trzeba chyba nikomu. Milaninho i dandel to doświadczeni gracze, którzy grali przecież w dobrych klubach i nie przyszli do naszego zespołu od tak. Myślę, że musi być dobrze :)

orzel22: Całkiem optymistycznie... :)

Dobrze, powiedz jeszcze vkarol, czym zajmujesz się poza KLT?

vkarol: Uczęszczam do pierwszej klasy Liceum. Hobby to sport, a przede wszystkim piłka nożna. Uwielbiam oglądać mecze piłkarskie, szczególnie mojego ukochanego Realu. Moge to robić cały czas. :) Lubię też przesiadywac przed komputerem i oglądać filmy. Dziewczyny nie posiadam ;)

orzel22: Wielkie dzięki za wywiad!:)

vkarol: Również dziękuję i pozdrawiam ;)