Niebawem powinien ruszyć 14. sezon KLT. smiley Witam wszystkich nowych graczy i zachęcam do odwiedzania strony, która niebawem odżyje i będzie nam służyć do komunikacji! smiley

27/04/2012 22:14
Po awans panowie! smiley Ostatnie 5 meczy przed nami! smiley

orzel22
05/04/2012 11:53
Zaktualizowałem już dział Aktualna Kadra i Numery Zawodników - każdy nowy gracz otrzymał swoją własną koszulkę we wzorze z zeszłego sezonu smiley

orzel22
08/03/2012 22:52
nadal typujcie sumiennie, będziemy mieli kondycję, gdy już ruszy, a niebawem ruszy na pewno!

Klausik
02/03/2012 16:36
Przełożyli do 10 marca :/

orzel22
29/02/2012 12:25
Brawo panowie, to może być nasz sezon! smiley Na pełnym gazie wchodzimy w rozgrywki ligowe! smiley

04/02/2012 20:31
sorry.. to błąd zupełnie nie w moim stylu.. poprawione!

Nottingham Forest do boju!
Kolejarz Chojnice - Nottingham Forest 2:2 (2:0)
Mecze NottmHit kolejki zakończył się niesmakiem obu stron. Zarówno Kolejarz, jak i Nottm miały przed tym meczem wielki apetyt na wygraną. W pierwszej połowie obie ekipy zagrały ustawieniami z poprzedniego meczu. Po pierwszej połowie po przeciętnej grze gości z dwubramkowego prowadzenia cieszyli się goście po bramkach kuba13 i Dominik_BKS. W drugiej połowie Chojniczanie zdecydowali się grać swoje, ale Forest wziął się za grę ofensywną. Dwoma ciekawymi bramkami popisał się qbas90, który rozegrał dopiero 4 mecz w lidze i po 90 minutach z rezultatem remisowym obie drużyny zeszły do szatni. W tabeli pewne prowadzenie zespołu z Opolskiego, który wygrał mecz z Szyszkami 1:7 (1:0) i ma na koncie 28 punktów. 2-gie miejsce utrzymuje Kolejarz z dorobkiem 24 punktów. 3-cie, barażowe miejsce z 23 punktami zajmuje Nottingham, a na 4 pozycji także z 23 punktami i ciężkimi meczami przed sobą Niebiescy. 1-ego miejsca najprawdopodobniej TKS'owi nikt już nie odbierze, ale walka o awans nadal trwa.
Kolejarz Chojnice (2) - Nottingham Forest (3)
Mecze NottmTen mecz jest zdecydowanie hitem kolejki w naszej lidze. Vicelider Kolejarz spotka się na własnym stadionie z trzecią drużyną ligi Nottingham'em. W poprzednim meczu Nottm zdecydowanie zwyciężył wynikiem 8:0, jednakże w ten weekend wygrana łatwo nie przyjdzie. Remis na pewno nie usatysfakcjonuje Forest, ale na pewno cieszyć będzie TKS. Oby w ten weekend piłka była po naszej stronie, gdyż walka o 1 miejsce i awans będzie toczyć się do samego końca, a nikt nie chce sobie pozwolić na straty punktów.
Nottingham Forest - LZA Szyszki Wymiataja 12:0 (5:0)
Mecze NottmPogrom na City Ground, bo tylko tak można nazwać to spotkanie. Gospodarze nie grali wielkiego futbolu, ale zagrali solidnie i wykorzystali co mogli. LZA nie liczyło się w ogóle w tym meczu, a było to wynikiem osłabień kadrowych i nieregularnych treningów. Szyszki jedynie kilkakrotnie przebili piłkę na stronę gospodarzy, natomiast ci co chwila atakowali ich bramkę. Do siatki w tym meczu trafiali: Landuś (6), qbas90 (3), rybluk (2) i matilessi (1). W ten weekend odbył się także mecz Niebiescy - Kolejarz, który zakończył się remisem 0:0, co sprawiło, że Forest zmniejszył swoje straty do Kolejarza i stworzył przewagę punktową nad Niebieskimi.
Nottingham Forest - LZA Szyszki Wymiataja
Mecze Nottm7 tygodni temu w Raciborzu mecz z Szyszkami był pierwszym po ważnych zmianach w drużynie. W spotkaniu tych drużyn padł rezultat 3:0 dla Nottinghamu i hat-trickiem popisał się wtedy obrońca Forest, tymek13. Tym razem nie wystąpi on od pierwszych minut, jednakże Tricky Trees mają zagrać podobnie. Drużyna LZA przed pierwszym meczem z Nottm zajmowała wysokie miejsce i wtedy to Forest rozpoczął serię 6 porażek pod rząd tej drużyny. Tydzień temu Szyszkom udało się przerwać tę serię, ale czy zacznie się od nowa? O tym przekonamy się w ten weekend.
biskup123 is out!
Wydarzenia Nottmbiskup123, jeszcze do wczoraj bramkarz Nottinghamu Forest, zerwał umowę z klubem. Stało się to dość niespodziewanie, gdy ten wpadłszy do klubu, spakował swoje rzeczy i jedynie rzucił naszej sekretarce słowo "odchodzę". Gracz już od miesiąca nie występował w meczach, gdyż pojawiał się na treningach jedynie raz na dwa tygodnie. "Nikt tu za nim tęsknić nie będzie!" - zapewnia trener. "Nie mieliśmy zamiaru przedłużyć z nim kontraktu i skłamię mówiąc, że mieliśmy z nim dobry kontakt. Aktualnie Ama jest pewnym punktem w bramce, a po sezonie na pewno znajdziemy lepszego golkipera od biskupa123."
Sporting Lisbona FC - Nottingham Forest 0:5 (0:3)
Mecze NottmW ubiegły weekend na stadionie w Lisbonie przybyło wielu kibiców. Gospodarze wierzyli w urwanie punktów kolejny raz drużynie z czołówki tabeli, ale tak się jednak nie stało. Nottingham nadal ma przed sobą wielki cel jakim jest zajęcie 1 miejsca w lidze i nie może sobie pozwalać na remisy, czy porażki. W tym meczu goście od początku grali składną piłkę daleko od własnego pola karnego. Drużyna grała ostrożnie, lecz ofensywnie i to sprawiło, że aż 4 bramki w tym meczu zdobył obrońca - matilessi i jedną pomocnik - orzel22. Po raz piąty w tym sezonie czyste konto zachował Ama. Drużyna wydaje się być nader mocna, więc optymistycznie patrzymy na kolejne mecze.
Sporting Lisbona FC - Nottingham Forest
Mecze NottmW ten weekend drużynę znad Trentu czeka mecz wyjazdowy. Rywalem Forest będzie nieobliczalny Sporting. Drużyna ta urywa punkty czołówce tabeli, ale zajmuje dopiero 5 miejsce. Powodem tego na pewno są wahania formy. Przed siedmioma tygodniami w meczu tych drużyn na City Ground padł nieszczęsny rezultat 4:3 dla Lisbony, jednakże wielu ekspertów uważa, że faworytem będzie Nottm. "Musimy przyznać, że zbyt pewni siebie być nie możemy" - mawia trener - "Bierzemy się ostro za treningi, a rywala na pewno nie lekceważymy." Zarząd klubu Nottm zdecydował się rozdać bilety na ten mecz za darmo i liczy na liczebne przybycie angielskich kibiców. Łatwo nie będzie, ale przy pomocy "dwunastego zawodnika" z pewnością będzie dobrze.
TKS Opolskie - Nottingham Forest 2:0
Mecze NottmForest wyjechał na ten mecz w bardzo dobrych nastrojach. Goście wierzyli w wygraną, niestety tak się nie stało. Obie ekipy przystąpiły do meczu ostrożnie, grając tym samym ustawieniem. Umiejętnościami żadna nie odbiegała od drugiej, ale w składzie gości znalazł się słaby punkt, tymek13. Gracz wyraźnie nie radził sobie w tym meczu. Osłabiał on defensywę, co dało wiele okazji do zdobycia bramki gospodarzom. Gole zdobyli Marcin K. i pejcu, tak więc do przerwy 2:0. W przerwie trener Nottm wprowadził parę zmian. W drugiej połowie TKS już tylko bronił rezultatu, a gra ofensywna gości nie dała bramek. Mecz zakończył się rezultatem 2:0 i Nottm spadł na 3 pozycję w tabeli w miejsce Kolejarza Chojnice, który swój mecz wygrał. Porażka przykra, ale nie czas na płacz. Teraz skupiamy się na kolejnych meczach.
TKS Opolskie - Nottingham Forest
Mecze NottmW najbliższy weekend vicelidera Nottingham Forest czeka mecz wyjazdowy do lidera z Opolskiego. Poprzedni mecz tych drużyn zakończył się wygraną TKS'u 3:1, ale historia nie musi się powtórzyć. W składzie gości od tamtego czasu wiele się pozmieniało i jest to teraz całkiem inna drużyna. Nottm liczy na kolejne wyjazdowe zwycięstwo i pozycję lidera, lecz jeśli ten mecz wygra TKS to umocni się na pozycji lidera i ciężko będzie mu ją potem odebrać. Zapowiada się hit kolejki, czyli ciężki, wyrównany mecz. Kto wygra? Nie można być pewnym, ale na pewno czeka nas wspaniałe widowisko.
Robak is out!
Wydarzenia NottmRobak, który pojawił się w klubie w zeszłym tygodniu został właśnie zwolniony. Zawodnik podejrzewany był o układy z innymi drużynami. Nottingham zamierza grać fair i nie pozwoli na oszustwa. Graczowi zostały postawione zarzuty, ale zdecydował się on stworzyć własną drużynę. Teraz gra w klubie Bejca.
Nottingham Forest - Gala Team 8:0!
Mecze NottmW ubiegły weekend na "City Ground" Forest gościł drużynę z Zegrza, Galę. Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy. Już na samym początku Nottm narzucił swój styl gościom i to on cały czas prowadził grę. Goście wielokrotnie z braku pomysłu na grę ratowali się faulami, a wszystkie rzuty wolne udało się gospodarzom zamienić na gole. Do bramki Gali 3-krotnie trafiali orzel22 i Landuś, a także 2-krotnie kijanamarines. Po raz kolejny czyste konto zachował Ama. Po meczu świętowano także inną dobrą wiadomość, otóż remis Kolejarza Chojnice ze Sportingiem Lisbona FC 2:2, dzięki czemu Forest zajął pozycję vicelidera.